یک سایت سرويس وبلاگدهي نت سايت آرين تدوين دیگر

يك روز گرم مرداد ماه!

ا مروز اول مرداد ماهه و من دومين باره كه توي اين ماه گرم روزه ميگيرم و شكر خدا هنوز هم نفس دارم! درست يادمه سري اول دزفول بودم و ظهر كه ميشد از آسمان آتيش مي باريد و تا عصر هيچ كس جرائت بيرون آمدن از اتاق را نداشت!

khorshid

ت وي اتاق هم يك كولر گازي مدام در حال كار بود و هوا را براي زندگي قابل تحمل ميكرد! البته اين فقط مال وقت هايي بود كه كاري نداشتيم و مي توانستيم استراحت كنيم و اما…

ب يرون زندگي ادامه داشت حتي زير آتيش جهنم! اگر جايي مي رفتيم  اكثر اوقات قسمت بار وانت سوار مي شديم و بايد  صورتمان را با چيزي مي پوشانديم تا باد صورتمان را نسوزاند! آنروزها من كمتر ماشيني ديدم كه كولر داشته باشد و آن هم مخصوص از ما بهتران بود و ما فقط نگاهش مي كرديم و از كنارش رد ميشديم! من هيچ وقت به داشته كسي حسودي نكردم تا حالا! خدا به هر كي خواسته داده و از هر كي خواسته گرفته! اگر داده امتحان بود و اگر گرفته امتحان! مگر نه اينكه اين چند روزه دنيا دار امتحانه؟ البته ما هم انسانيم و هميشه به صراط مستقيم نيستيم و براي همين بعضي وقت ها كم مي آوريم و بايد آن مواقع كمي بيشتر خويشتن دار باشيم.

ه ميشه كلاس اولي ها امتحان كتاب هاي كلاس اول را ميدن و كلاس پنجمي ها هم امتحان كتاب هاي كلاس پنجم! من به ياد ندارم كسي بخواد وقت خودش را هدر بده و براي كلاس پنجمي ها از كتاب كلاس اولي ها امتحان بگيره!؟

خ لاصه اينكه خدا از هر كسي بقدر وسعش امتحان ميگيره و بايد هوشيار باشيم و بدانيم كه اين امتحان در حد توان ما بوده و بايد از پسش در بيائيم.

ح ال با همه اين حرف ها خواستم بگم با اينكه هوا گرمه و روزها خيلي طولاني هستن و بعضي هامون سني ازمون گذشته اما خدا بهتر ميدانسته كه حد تحمل مان چقدره و بيشتر از توانمان ازمون تكليف  نمي خواد … فقط همين[ موضوع ] : دسته‌بندی نشده
[ برچسب ها ] :
ن : مدیر سایت
ت : سه شنبه, 23 جولای 2013
دیدگاه‌ها برای يك روز گرم مرداد ماه! بسته هستند
نظر شما در مورد اين پست چيست ؟

نظرات بسته شده است.

 
 
  لطفاً برای تکمیل این بخش در باره من فایل about.php واقع در پوشه پوسته را ویرایش کنید.  
 
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.
 

قدرت گرفته از ورد پرس فارسي توسط نت سايت

براي وبلاگ خلوت با خودم