یک سایت سرويس وبلاگدهي نت سايت آرين تدوين دیگر

يك روز گرم مرداد ماه!

ا مروز اول مرداد ماهه و من دومين باره كه توي اين ماه گرم روزه ميگيرم و شكر خدا هنوز هم نفس دارم! درست يادمه سري اول دزفول بودم و ظهر كه ميشد از آسمان آتيش مي باريد و تا عصر هيچ كس جرائت بيرون آمدن از اتاق را نداشت!

khorshid

ت وي اتاق هم يك كولر گازي مدام در حال كار بود و هوا را براي زندگي قابل تحمل ميكرد! البته اين فقط مال وقت هايي بود كه كاري نداشتيم و مي توانستيم استراحت كنيم و اما…[ ادامه مطلب ] | [ موضوع ] : دسته‌بندی نشده

ن : مدیر سایت
ت : سه شنبه, 23 جولای 2013
دیدگاه‌ها برای يك روز گرم مرداد ماه! بسته هستند
به نام خدا

به نام خدا

هر كاري كه با نام خدا شروع نشود ابطر خواهد ماند! چگونه خداوند را ياد نكنيم وقتي كه هم اوست كه آفريننده ماست از عدم! مگر به لطف و كرم او نيست كه اكنون ما شكل وجودي به خود گرفته ايم و اگر او يك لحظه نظرش را از ما قطع كند …

آيا من و مايي خواهد ماند؟ انسان به كدام داشته خود اينگونه گردنكشي مي كند! مگر انسان نه يك موجود به كلام كون فيكون بيش است؟

نمي خواهم فلسه بافي نمايم و فقط مي خواهم بنويسم كه چقدر به آفريننده خود ارادت دارم و چقدر …

خداوندا از اينكه به ما نعمت بودن را دادي از تو سپاسگذاريم …

تو حقي و من هم قول ميدهم اينجا به جز حق چيزي ننويسم … قول[ ادامه مطلب ] | [ موضوع ] : دسته‌بندی نشده
ن : netsit
ت : پنجشنبه, 11 جولای 2013
دیدگاه‌ها برای به نام خدا بسته هستند
سلام دنیا!
به نام خدا

به سرویس وبلاگدهی نت سايت (آرين تدوين) خوش آمدید.

این نخستین نوشته‌‌ی وبلاگ شماست و به اين وسيله پيوستن شما به خانواده نت سايت را خير مقدم عرض مي كنيم. شما می‌توانید آن‌را ویرایش یا پاک کنید و پس از آن وبلاگ نویسی را آغاز کنید!

همانطور كه ميدانيد اين سرويس بر پايه ورد پرس كه يكي از بهترين سيستم هاي مديريت محتوا مي باشد پايه ريزي شده و سعي نموديم كه در حد امكان دست به تركيب كلي آن نزنيم تا كاربران گرامي حس كار با ورد پرس را از دست ندهند!

ورد پرس با داشتن هزاران قالب رايگان و هزاران افزونه گوناگون كه هر كدام امكاني جديد را براي وبلاگ ها و سايت ها ايجاد مي كنن يكي از محبوب ترين نرم افزار هاي توليد و مديريت محتواي وب مي باشد كه افتخار داريم آن را به علاقمندان ارائه نمائيم.

وبلاگ نويسان عزيزي كه آشنايي كافي با وردپرس و نحوه مديريت آن ندارند با راهنمائي هايي كه حسب درخواست خواهند شد به راحتي با اين سيستم مي توانن از وبلاگ خود لذت برده و همه فكرشان را متوجه نوشته هايشان نمايند.

در پايان لازم به توضيح مي باشد كه در شروع كار هزينه مادي چنداني متوجه ما نبوده و از كوله بار تجربيات چندين ساله خود در اين راه كمك گرفته ايم و اميدواريم تا زماني كه قدرت داريم به ارائه يك سرويس مناسب ادامه بدهيم! در شروع كار به دوستاني كه خواهان ايجاد وبلاگ فيلم و عكس و موزيك هستند اعلام مي كنيم كه نه توان ارائه خدمت به اين عزيزان را داريم و نه قصد چنين فعاليتي را داريم و ايجاد اين سيستم فقط براي دل نوشته هاي وبلاگنويسان ايراني بوده و بس. … مديريت نت سايت آرين تدوين [ ادامه مطلب ] | [ موضوع ] : دسته‌بندی نشده
ن : netsit
ت : پنجشنبه, 11 جولای 2013
دیدگاه‌ها برای سلام دنیا! بسته هستند
 
 
  لطفاً برای تکمیل این بخش در باره من فایل about.php واقع در پوشه پوسته را ویرایش کنید.  
 
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.
 

قدرت گرفته از ورد پرس فارسي توسط نت سايت

براي وبلاگ خلوت با خودم